KUZUCUK BEBEK PATİĞİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Sevgili hanımlar bu günkü el işleri bölümüz de sizler için çok sevimli bir örgü modeli paylaşacağım. Bebekleriniz için bir birinden güzel patik ve örgü çorap örneklerini anlatacağım. Bu günkü konumuzda kuzucuk bebek patiği nasıl yapılır  bulunmaktadır. Çocuklarınıza severek giydirebileceğiniz çok farklı bir modellerdir. Bu modeli dilerseniz bir gün gibi kısa bir sürede örebilirsiniz. Sizler istediğiniz renklerde model model yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kuzucuklu patiği sevdiğiniz arkadaşlarınıza bebekleri için hediye edebilirsiniz.

Örgü yapmak gerçekten beceri işidir. Örgü yapmayı seven bayanlar genelikle çok araştırmacı olabilmektedir. Farklı modeller sevenler için bu örnek idaal bir patik modeli olabilir.Şimdi kuzucuk lu örgü patik nasıl yapılır sizlere bunu anlatmak isterim.Öncelikle patiğinize 12 zincir atarak başlayınız.

Daha sonra her sıra 4 adet trabzan yapınız. Bu trabzanlar örülürken kuzucukların tüyleri ortaya çıkacaktır.Hemen ardından üç sıra artırmadan örgünüze devam ediniz. 7 bölüm döndükten sonra aşağıya doğru ininiz.Bu şekilde örgünüzü birleştiriniz. İki ve ya üç farklı ip kullanabilirsiniz.Bu model bitiğinde çok hoş bir görünüm ortaya çıkacaktır. Evde oturmaktan sıkılan bayanlara örgü yapmak çok iyi gelebilir.

kuzucuk-bebek-patigi-nasil-yapilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.