LAHANA SUYU İÇEREK ZAYIFLAMAK

Paylaş

Ülkemizde ve yurt dışında en popiler zayıflama kürü lahana suyudur.Lahana çok faydalı bir besindir.Lahana suyu ile çok kısa sürede zayıflayabilirsiniz. Kış boyunca kilo almak yerine kilo vermek isteyenler için lahana kürü kesinlikle zayıflatacaktır. Lahana suyu içmek bir çok kadın hastalığına da iyi gelmektedir.Lahana suyuyla zayıflama kürüdü bir çok insan deniyerek kalıcı kilolar vermiştir.

Sizlerde evinizde bu kürü deniyerek kalıcı kilo verebilirsiniz.Lahananın içerisinde bulunan lifler daha uzun süre tok kalmanıza yardımcı olmaktadır. Sadece lahana suyu içerek değil lahana salatası yiyerekte kilo verebilirsiniz. Özelikle yeni diyete başlayanlara lahana salatasını tavsiye edebilirim. Salatanın içerisine mısır ve ton balığı ekleyebilirsiniz.

Daha da doyurucu ve lezzetli bir hale gelebilir.Çok az bir kalorisi olduğu için kısa sürede hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.Lahana çorbası içerek te şok diyetler yapabilirsiniz. Düğünü ve nişanı olacak kişiler içinde hızlı kilo verebilmeleri için lahana çorbası diyeti yapabilirler.Lahana suyu içmek sindirim sistemini güçlendirmeye bağırsakların çalışmasına yardımcı olacaktır.

Bir çok kanser hastalığını önleyici etkiye sahiptir. Kış aylarında lahana tüketmek grip olmamanızı yardımcı olacaktır.Lahana suyu içmek vücudunuzda ödem atmaya da yardımcı olacaktır. Lahana suyu nasıl hazırlanır? Öncelikle beş adet lahana yaprağını bir tencereye koyunuz. Daha sonra üzerine beş bardak su ekleyip 15 dakika boyunca kaynatınız. Gün içerisinde lahana suyunu içiniz. Bir hafta içtikten sonra bir hafta ara vererek devam edebilirsiniz.

lahana-suyu-icerek-zayiflanirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.