MODERN SALON DEKAKARSYON ÖNERİLERİ 2016

Paylaş

Modern salon dekarasyon önerileri 2016
Son yıllarda dekorasyonda bir hayli öne çıkan modern salon dekorasyonu, yavaş yavaş klasik takımların yerini alıyor. Artık salon dekorasyonunda koyu renkler yerine modern renkler ve modern detaylar tercih ediliyor. Açık renk mobilyalar, renkli perdeler, modern koltuk takımları ve halılar ile yaratacağınız salon dekorasyonu, evinizde daha ferah ve huzurlu bir ortam yaratacak. Koyu renk mobilya ve tekstil ürünlerinden artık sıkıldıysanız, daha canlı renklerin hakim olduğu mobilya koleksiyonlarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.
Modern salon dekorasyonu örneklerine göz gezdirdiğimizde, modern çizgiler ve soft renkler dikkatimizi çekiyor. Özellikle beyaz ve bej, 2014 yılında dekorasyonda öne çıkan renklerin başında geliyor. Bej renkli koltuk takımları, salon ve oturma odaları için ideal. Onları tamamlamak için masa ve konsol seçimlerinde de yine bej ve beyaz gibi açık tonları ya da daha canlı bir görünüm yaratmak için turkuaz ve mercan gibi canlı tonları da tercih edebilirsiniz.
Eskiden salon dekorasyonlarında ilk gözümüze çarpan mekanın kalabalıklığı olurdu. Büyük konsollar, salonun baş köşesinde duran büfeler, gereğinden büyük koltuk takımları, koyu renkli halı ve perdeler klasik salon dekorasyonlarında ki yerini alırdı.
Oysa son yıllarda, özellikle 2014 modern salon dekorasyonu denildiğinde, kalabalık mekanlar yerine daha ferah ve iç açıcı renk ve detayların kullanıldığını görüyoruz. Siyah-beyaz çizgili perdeler, hasır tarzda halılar, bej rengi modern koltuklar ve beyaz eskitme masalar ile çok hoş ve modern bir salon görünümü elde edebilirsiniz.

salon-dekorasyon-fikirleri

modern-salon-dekorasyon-ornekleri-958005

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.