OMRE OJE NASIL YAPILIR

Paylaş

Omre farklı saç şekillerinde kullanılan bir isimdir. Örneğin saçın üst kısmı farklı renk alt kısmı farklı renk olarak boyanır. Çok hoş bir saç orataya çıkmaktadır. Buna omre saç denir. Omre oje ise iki farklı renkte boyanan tırnak modelidir. Son günlerde tüm genç kızaların merak ettiği konulardan bir tanesidir. Sizlerde evinizde güzel ojeler sürebilirsiniz. Omre oje nasıl yapılır sizlere kısa bir şekilde anlatacağım.

Sizlere yazmış olduğum makalemde tüm bilgilerimi ayrıntılı olarak yazmaya özen gösteriyorum. Siz değerli okurlarımı memnun edebiliyorsam çok mutluyum. Sistemde beğenmiş olduğunuz yazılı resimleri kendi adresleriniz de paylaşırsanız çok memnun olurum.

Omre tırnak için gerekli malzemeler:

-bir adet sünger

-farklı renklerde iki adet oje

-parlatıcı oje

-pamuk uçlu çubuk

-beyaz oje

Yapılışı:

1.Öncelikle tırnaklarınızı beyaz bir ojeyle boyamanız gereklidir.

2.Tırnaklarınız için hangi renk oje sürmeniz gerekiyor ise o renk ojeleri süngerin üzerine sürünüz.Süngerin üzerine istediğiniz renkleri üst üste sürünüz. Yanlız süngerin alt kısmını kullanırsanız daha güzel olacaktır.

3.Süngerin üzerine sürmüş olduğunuz ojelerin kurumasını bekleyiniz.Çok kurutmadan sürülebilecek kıvamda olması gereklidir.

4.Hemen süngeri tırnakların üzerine uygulayınız.

5 Bu işlemden sonra tekrar süngerin üzerine farklı renkte ojeleri sürünün tüm tırnaklar bitene kadar işlemi devam ettiriniz.

6. Omre ojeniz tırnaklarınızda kuruduktan sonra parlatıcı sürebilirsiniz.

omre-oje-nasil-yapilir

images (4)

images (5)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.