ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ

Paylaş

Yeni örgü çanta modelleri

Daha önce sizlere farklı bir model örgü çanta yapımı göstermiştim. Bugün ise sizlere örgü çanta modelleri için farklı örnekler göstereceğim.

Örgü çanta modellerine baktığımız zaman oldukça farklı modellerin bir arada kullanıldığını görmekteyiz. Tığ ile yapılan bu örgü çantalar da modelin şemasına dikkat ederek yaptığınız zaman oldukça güzel tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Daha önce tığ ile çanta yapanlar bu farklı modeldeki çantaları inceleyerek yeni ve farklı çantalar yapabilirler. Hatta bir süre sonra yaptıkları bu çantaları satıp oldukça iyi paralar kazanabilirler.

Bu çantalarda dikkat edilmesi gereken şemanın iyi takip edilmesi ve kullanılan farklı renkteki iplerin bir arada ilerlemesidir.

Örgü çanta modellerine baktığımızda geometrik desenlerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Bunun yanında çiçek desenleri de oldukça fazla kullanılmış. Kullanılan çiçek desenleri çantalar üzerinde sanki bir nakış işlemesi gibi durduğu için daha da şık görünmekte.

 

Çantalara baktığımızda bu senenin modası olan clutch çantalarında farklı modeller ile yapıldığını görmekteyiz. Bunun dışında kısa kol çantaları olduğu gibi daha uzun olan kol çantaları da bulunmakta.

Çantaların kol tutacakları normal çanta kolları ile yapılmış. Deri aksesuarlar kullanılmış. Bu şekilde çanta oldukça farklı bir havaya bürünmüş. Çantalar daha çok ağız kısmından büzmeli şeklinde yapılmış. Bu büzme iplerin uçlarına ise ponponlar veya püsküller yapılmış.

Farklı örgü çanta modellerinden birini kullanarak kendinize ve sevdiklerinize oldukça güzel çantalar yapabilirsiniz. İşte farklı renk ve desenlerdeki örgü çanta modelleri:

kaynak:https://tr.pinterest.com/

  1. Alev Balta dedi ki:

    Merhaba,
    Çantalardaki deri aksesuarları nereden temin ediyorsunuz?
    İnternetteki bazı sayfalarda gördüklerim çok kalitesiz gibi duruyor. Sizin çantalarınızdakiler kaliteli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.