ÖRGÜ FISTIK MODELİ BEBEK TERLİĞİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Bu model yapıldığında gerçekten çok şık olmaktadır. Evde çocuklarınızın giyebileceği fıstık örgü modelinden çok sevimli terlikler yapabilirsiniz. Bu modeli örgü işlerine düşkün bayanlar çok iyi bilirler. Kış ayalarında çocuklarınızın ayaklarını ısıtabilecek bu modelleri evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz.Televizyon karşısında sıcacık yuvanızda şirin örgüler yapabilirsiniz.

Bu örgü modelini yapabilmek için dışarı gidip çarşıdan pazardan ip almanıza bile gerek yoktur. Daha önce  yapmış olduğunuz örgülerden kalan ipleri bu şekilde değerlendire bilirsiniz.Sadece bebekleriniz için değil bu sevimli terlikleri kendiniz içinde yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz terlik modelinizin üzerine çiçek motifler yaparak ekleyebilirsiniz.Bu terlik modelini sevdiğiniz arkadaşlarınız için yapıp güzel bir hediye olarak ta doğum günlerinde hediye edebilirsiniz.Bu örgü modelini yaparken öncelikle terliğin alt kısmı yani taban kısmından başlamanız gereklidir.

Tabiyki kimin için yapıyor iseniz o ayak taban ölçüsü önemlidir.Örnegin adı fıstık örgüsüdür.İsterseniz hazır taban alıp örgünüze onuda  ekleyebilirsiniz.Şimdi sizlere fıstık terlik nasıl örülür vidyolu şekilde anlatmak isteriz.

orgu-fistik-modeli-bebek-terligi-nasil-yapilir

 

 

 

  1. Penye İp dedi ki:

    iyi bir fikir olmuş. çok tatlı bir model

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.