Origami Yıldız Yapmak

Paylaş

Origami Yıldız Yapmak

Kağıttan yıldız yapmak isteyenler için çok güzel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda origami yıldız yapmak için adım adım anlatım bulunuyor. Sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapıp, boyadıktan sonra ortaya harika 3D yıldız süsler çıkartabilirsiniz. Bu çalışmayı çocuklarınız için veya odalarına süs şeklinde de kullanabilirsiniz. Daha önce de bahsettiğim gibi bu tür kağıttan yıldız sarkaç süs çalışmasına da dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken yaptığınız 3 boyutlu yıldız süslerine ip bağlamak ve onları 5-6 tane olacak şekilde bir zemin üzerine yapıştırıp, sarkaç olarak kullanmak yeterli olacaktır.

Kağıt katlayarak yıldız yapmak isteyenler için origami çalışmaları her zaman imdatlarına koşmaktadır. Çünkü origami kağıt katlama sanatı sayesinde neredeyse yapılmayan çalışma yok. Kağıttan yıldız yapmak isteyenler bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirler. Şimdi sizleri origami yıldız yapmak için yararlanacağınız resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

origami-yildiz-yapmak

Resimlerde gördüğünüz gibi 3 boyutlu kağıttan yıldız çalışması oldukça güzel gözüküyorlar. Bu çalışmayı değişik şekillerde kullanabilir veya farklı amaçlarda da yapmayı düşünebilirsiniz. Kağıttan yıldız çalışması olarak bu ilk paylaşımım olacak. İleride origami ile yapılan çalışmaları sıklıkla paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik bu kadar. Kolay gelsin.

source : http://cargocollective.com/minnaso/origami-stars-tutorial

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.