Oyuncak Tavşan Yapımı Şablonlu

Paylaş

Evde kolay oyuncak yapımı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kolay oyuncak tavşan yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonlu çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza el yapımı oyuncaklar yapabileceksiniz. Yapılı oldukça kolay olan tavşan oyuncak yapılışı sayesinde evinize ister dekor bir süs, isterseniz de çocuklarınıza sağlıklı oyuncak olarak bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Sağlıklı oyuncak denilince akla her ne kadar örgü oyuncak amigurumi gelse de, evde yaptığınız el yapımı tüm oyuncaklar çocuklarınız için sağlıklı oyuncaklardan sayılır. Fakat dışarıdan yapımını veya içine katılan malzemesini bilmediğiniz oyuncakları çocuklarınıza aldığınızda onlara iyilik değil, kötülük yapmış olursunuz. Siz yokken çocuklar o oyuncakları ağzına götürebilirler. Bu yüzden birçok uzman oyuncak alımı esnasında kaliteli veya mümkünse örgü oyuncak türü olan amigurumi modellerine yönelmeyi öneriyorlar. Altta paylaştığım şablonlu tavşan oyuncak yapımı çalışmasını evde kolaylıkla sizde yapabilirsiniz.

Tavşan oyuncak yapımı

Malzemeler ;

  • pamuk.
  • keçe veya kumaş.
  • makas.
  • iğne iplik.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Şablondan önce kullanacağınız kumaş türüne taslak hazırlayıp, daha sonra ilgili kısımlardan dikmeniz yeterli olacaktır. Oyuncağın içini ise ister pamuk ile isterseniz de yün ile doldurabilirsiniz. Tercih size kalmıştır. Çalışma sonrası çocuğunuza harika bir el yapımı oyuncak tavşan yapmış olacaksınız. Kolay gelsin.

el-yapimi-tavsan-oyuncak-yapmak

Üstteki şablonu kullanarak aynı çalışmayı istediğiniz malzemeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları olabildiğince fazla paylaşmaya çalışacağım. Kolay gelsin.

source : http://postila.ru/id3007985/kuklyi-igrushki-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.