PAPATYA YAPRAKLI LİF MODELİ

Paylaş

Papatya lif modeli yapılışı

Papatyalı lif yapımıyla alakalı birçok platformda çalışmalara rastlayabilirsiniz. Ancak bu önerdiğimiz çalışma hem farklı. Hem de dilerseniz örgü altlık olarak da kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve beğenenlere de hediye edebilirsiniz hanımlar. Gayet güzel ve örgü işi çalışma Bayanların örgü dünyası kanalında yer alıyor.

kolay-papatya-lif-modeli-yapimi

Anlatımlı çalışmayı severek yapacağınızı söylemek isterim. Kolay ve güzel bir model.

Anlatımlı örgü lif modeli papatya motifleri içeriyor. Kolay bir şekilde yapmaya başlayabilir ve hemen kullanabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı çalışma adım adım ne yapmanız gerektiği şekilde aktarılmış. Hazırlayanlar tane tane anlatmış ve bu uygulama için tığ, iki farklı yün ip yeterli oluyor.

Dediğim gibi dilerseniz çaydanlık altı olarak da kullanabilirsiniz. Hatta yapıp çeyizlik olarak da saklayabilirsiniz hanımlar.

Bu tür örgü çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Anlatımlı papatya lif modeli çalışmasında zor bir taraf yok. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz hanımlar.

Beğenen arkadaşlarınıza paylaşmayı unutmayın. Benzer papatya lif örneklerine yine ulaştıkça öğrenip, sizlere de aktarmaya çalışacağım hanımlar. Böyle güzel çalışmaları hep sevmişimdir.

Kolay yapılışı sayesinde yeni örgüye başlayanlara da kesinlikle önerdiğim bir örgü türüdür. Lif modelleri arasında sevilen bir model ve papatya sevenlere gelsin diyelim. Çalışmanın detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazmayı unutmayın hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.