PAPATYA YATAK ÖRTÜSÜ NASIL ÖRÜLÜR

Paylaş

Sevgili bayanlar sizler bugün papatya yatak örgüsü nasıl yapılır onu anlatmak istedim. Evinizde yataklarınızın üzerine çok şık örgü modeleri yapabilirsiniz. Papatya yatak örgüsü modeli de gerçekten çok şık bir modeldir.Tığ ile yapılan bu yatak örtüsü modelini evinizde rahatlıkla kısa süre içerisinde örebilirsiniz. Artık kış ayları geldi sıcacık evinizde farklı örgü modelleri örebilirsiniz. Günümüzde bir çok bayan örgüler yaparak evini geçindirmektedir. Sizlerde tığ ile lif örnekleri yada tığ kazak örgüsü modelleri  yapabilirsiniz. Şimdi bu yatak örtüsü çok zamanımı alır ben öremem diye kesinlikle düşünmeyiniz.

Bir kere örğü yapmayı öğrendiğiniz de gerçekten çok zevkli bir iştir. Örgü yaparken tüm sıkıntılarınızı o an unutabilirsiniz. Düşünsenize kendi elinizle örmüş olduğunuz bir yatak örtüsü evinizde kullanacaksınız. Dilerseniz evde bekar kızınız veya oğlunuz var ise onların çeyizi içinde örebilirsiniz. Evlendikten den sonra annelerin bir anı olarak kullanabilirler.Bu örgü modelinin adı patlamış mısır örgüsüdür.

Sizler patlamış mısır örgüsünden ister atkı modeli yapın isterseniz yatak örtüsü yapın. Bu sizin tercihinize kalmıştır. Tüm örgü modellerinden bir çok kullanışlı kazaklar yelekler yapabilirsiniz.Burda sizlere papatyalı yatak örtüsünü anlatmaktayız. Anacak bu örneği bir bebek battaniyesinde de düşünebilirsiniz. Çok kullanışlı bebek battaniyesi olabilir.İster yatak örtüsü isterseniz koltuk örtüsü olarak ta yapabilirsiniz.

papatya-yatak-ortusu-nasil-orulur

hqdefault

 

  1. Arzu dedi ki:

    Bu siteye bayıldım. Tebrik ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.