PİNPON TOPUNDAN IŞIKLI SÜS YAPMAK

Paylaş

Pinpon Topundan Işıklı Süs Yapmak

Pinpon topları kullanarak çok güzel sarkaç süs çalışması yapmak artık kolay. Sizlere bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde pinpon toplarından nasıl sarkaç süs yapılacağını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Pinpon topundan ışıklı sarkaç süs yapılışı ile ilgili malzemeler ise şöyle ;

  • ışıklı kablo seti.
  • pinpon topları.
  • maket bıçağı.
  • şeffaf bant.

Pinpon toplarını resimli anlatımda gösterildiği gibi artı şeklinde maket bıçağı ile iz yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede içerisine sokuşturacağınız ışıklı kablo tertibatı hem geri çıkmayacaktır. Hem de pinpon topları sabit bir şekilde ışıklı kabloya eklenmiş olacaktır. Yapılışı oldukça kolay olan bu çalışmayı yaparak doğum günlerinde, parti türü kutlamalarda veya eğlencelerde bu tür çalışmaları kullanabilirsiniz. İzlediğiniz tüm romantik filmlerde bu tür çalışmaların yapıldığı cennete benzeyen bahçelerde bu tür çalışmaların yapıldığını görebilirsiniz. Fakat onlarda yapılan çalışma da kablo tertibatının girdiği kısma yağmur damlaları girmemesi için ekstra bir koruma yöntemi de uygulanmaktadır.

Şimdi sizleri pinpon topundan ışıklı sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pinpon-topundan-isikli-sus-yapmak

Bu güzel çalışmayı oturma odanıza veya çocukların odasına yapabilir ve onları son derece mutlu edebilirsiniz. Pinpon topundan sarkaç süs çalışmasını evinizin istediğiniz bir köşesine uygulayabilirsiniz. Hatta güzel beğendiğiniz bir tablonun etrafına dolayabilir ve loş bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde sürekli paylaşacağız. Bu tür dekorasyon çalışmaları ile hem evinizi güzelleştirirsiniz. Hem de kutlama veya doğum günü gibi aktivitelerde rahatlıkla bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://irresistiblyhappy.blogspot.com/2013/12/diy-christmas-light-hack.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.