PORSELEN MAKYAJ NASIL YAPILIR

Paylaş

Porselen makyaj genelikle gelin makyajı olarak bilinmektedir. Kadınları güzelleştiren ve pürüssüz bir görünüme sahip olamalarına yardımcı olmaktadır.Makyajda farklı çeşitlerde isimler yer almaktadır. Bunlardan bir taneside porselen makyajdir. Sizlerde evinizde dilerseniz bu makyajı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Bu makyaj yapımı genel olarak film çekimlerinde yada fotoraf çekimlerinde sıkça kulanılan bir makyaj çeşididir.En önemlisi ise bu makyaj su ile yapılmaktadır.

Makyaj putralarının içerisine su katılarak yapılmaktadır.Ten renginizin uyumuna göre bu ton makyajları güzeliğinize güzelik katmak için özel günlerde yapabilirsiniz. Düyününüzde eşinize ve çevrenize güzel bir gelin olarak görünmeyi kim istemezki. Sizde özel günlerinizde porselen makyajı yapabilirsiniz.

Sizler için porselen makyaj nasıl yapılır vidyosunu paylaşacagım. Sizlerde artık gece eylencelerinde yada düyünlere giderken güzeliğiniz için bu makyajı yapabilirsiniz.Yapılacak olan porsele makyajın saçınızada uyum sağlaması çok önemlidir. Çünkü makyaj bir bütünlüktür. Yüzünğze uyğun olarak yapılmalıdır. Bilmeyen kişilere kesinlikle yaptırmayınız. Öncelikle araştırmakta elbetteki fayda vardır.Yüzünüzdeki lekeli bölgeleride porselen makyaj sayesinde kapatabilirsiniz.

 

porselen-makyaj-nasil-yapilir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.