SAÇ UZATMANIN DOĞAL YOLLARI

Paylaş

uzun-sac-mkl

 

Saç uzatmanın doğal yolları

Bayanlar için güzellik bir bütündür. Ciltlerine önem verdikleri gibi saçlarına da fazlasıyla önem verirler. Bazı bayanlar saçlarını uzamadığı için üzülürler

. Saçların uzamamasının bazı temel gerekçeleri bulunmaktadır. Örneğin hava kirliliği aşırı sitrese ve düzensiz beslenmede bunlardan bir tanesidir.Anacak sizlere önereceğimiz doğal yöntemler sayesinde mükemmel dolgun ve uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Bir çok insan saçlarının artık uzamadığını düşünmeye başlar

. Kesilikle yanlış bir düşüncedir. Ev de hazırlayacağınız maske sayesinde hızlıca uzayan parlak saçlara sahip olacaksınız. Örneğin zeytin yağı saçlar için çok faydalı bir besin kaynağıdır. Saçlarınızın daha gür olması için mutlaka zeytin yağını kullanmanız faydalı olacaktır.Şimdi size evde nasıl saç uzatabiliriz onun tarifini verelim.

Saç uzatma maskesinin gerekli malzemeleri

-bir çay kaşığı zeytin yağı

-bir çay kaşığı sarımsak yağı

-bir adet yumurta

-bir çay kaşığı çam terapin yağı

Tüm bu malzemeleri bir kabın içerisine alınız. Daha sonra yumurtayı iyice çırpınız. Bu işlemden sonra saçınıza dipten uca doğru tüm saç diplerine güzelce uygulayınız.

Saçlarınıza bu maskeyi masaj yaparak uygularsanız daha hızlı verim almış olursunuz. Saçınıza yapmış olduğunuz bu maskeyi üç saat boyunca bekletiniz.Daha sonra güzelce yıkayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.