SAÇLARINIZ 1 HAFTADA 1 CM UZASIN

Paylaş

Saçlarınız 1 haftada 1 cm uzasın

Saçları hızlı uzatan kür tarifi ile artık sizde saçlarınızı haftada 1 cm. uzatabilirsiniz. Saçlarınız çok kısas ürede kırılıyor veya uzamıyor mu? üzülmeyin. Bu muhteşem kür ile artık saçlarınızı istediğiniz gibi sağlıklı bir şekilde uzatabileceksiniz.

Saçları kısa zamanda uzatan kür sayesinde sadece saçlarınız uzamakla kalmıyor, aynı zamanda parlaklığı artıyor. Tarifini vereceğimiz kürü sabırla ve belirli bir şekilde yapmalısınız.

Saçları uzatan kür tarifini 8 hafta boyunca tek bir kez uygulamanız yeterlidir. Bir kez uyguladıktan sonra 2 hafta ara verebilirsiniz. Saçlarınızı uzatana kadar bu kürü uygulayabilirsiniz.

Kür için malzemeler ;

– 7 veya 8 yaprak sinameki.
– Tatlı badem yağı.
– Yarım çay bardağı su.
– 1 Bemiks ampül ( B Vitamini )

Malzemeleri tedarik ettikten sonra ilk etapta sinamekiyi yarım çay bardağı suda kaynatıyorsunuz. Ilık olması yeterlidir. Hemen ardından yaprakları ayıracak şekilde süzmeye başlayın. Daha sonra yaprakları atabilirsiniz. Elde ettiğiniz suyu bir şişede muhafaza edebilirsiniz. Şişeye, şişenin kapağı kadar badem yağı ve 1 bemiks ampül vitamini ekleyin. Bu işlemden sonra saç uzatma kürünüzü hazırlamış olursunuz.

Kullanım durumu ise ; elde ettiğiniz kürü saçlarınızın diplerine masaj yaparak uygulamalısınız. Eğer vaktiniz varsa kür saçlarınızda 4-6 saat arası kalabilir. Şayet vaktiniz kısıtlı ise 2 saat kadar da bekletmeniz yeterlidir.

Elde ettiğiniz kür sıvı bir halde olacağı için fıs fıslı şişeler tercih etmelisiniz. Bu sayede daha pratik ve temiz bir şekilde kürü saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Saç-Uzatmak-İçin-Ne-Yapılabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.