SEVİMLİ KAVANOZ YAPIMI

Paylaş

Mimikli kavanoz süs

Çocukları mutlu edecek güzel bir çalışma ile birlikteyiz. Mimikli kavanoz süsü yapılışı çalışmasında değişik renkler kullanarak çocuklara kalemlik veya mutfak süsleri hazırlayabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan çalışmada aynı boyutlarda ve şekillerde birkaç kavanoza ihtiyacınız olacak. Evde yoksa bile büyük alışveriş marketlerde veya kap kaşık satılan yerlerde mutlaka bulabilirsiniz.

Daha sonra boyaya da ihtiyacınız olacak hanımlar. Mimik için önerim hobi dükkanlarda satılan mimik takımlarından almak ve yapıştırmak. Yada siyah boyayla sizde gözleri yapabilirsiniz. Kolay mutfak süsü yapımı çalışması olarak da adlandıracağımız çalışmayı resimli anlatıma bakarak ilerleyin.

kavanozlara-mimik-yapilisi

Sarı olanı da özellikle çocukların sevgilisi pikachu pokemon karakterini andırıyor. Boyama işlemini eğer becerebiliyorsanız resimlerdeki gibi yapmaya çalışın arkadaşlar.

Çocukların seveceği güzel kalemlik de yapmış olursunuz. Yada mutfağınızı süsleyecek güzel kavanozlara da sahip olmuş olursunuz. Kavanoz süsleme çalışmaları ile tekrar görüşmek dileğiyle hanımlar.

kaynak : http://blupla.com/diy-spring-room-decor-ideas-for-teens/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.