SU ŞİŞELERİNİ ÇÖPE ATMAYIN

Paylaş

Su şişelerini çöpe atmayın

Evde kullanmış olduğunuz su şişelerini kesinlikle çöpe atmayınız. Çünkü o şişerden mükemel dekor ürünleri yapabilirsiniz. Evinizde geri dönüşüme karşı çok farklı motifler  yapabilirsiniz.Su şişelerini çöpe atmayarak hem çevreye zarar vermemiş olursunuz.

Bunun yanı sırada çok faydalı kullanışlı objeler yapabilirsiniz.Pet şişeler sayesinde avize sebep sandalye bir çok ürünü kendiniz evinizde yapabilirsiniz. Günümüzde tüm  bayanlar geri dönüşüme çok önem vermektedir. Bu durumda daha düzenli bir çevrenin oluşmasına fayda sağlamaktadır.

Sizlerde kendi evinizde geri dönüşüm yapabilirsiniz.Çogu bayanlar pilastik şişeler sayesinde koluna bileklik boynuna kolyeler yapmaktadır. Sizlerde bu güzel fikirlerden yararlana bilirsiniz. Artık evinize getirmiş olduğunuz su şişelerini içtikten sonra çöpe atmayınız.Artık boş vakitlerinizi geri dönüşüm ürünleri için kulanın. Hem sitresinizi atmış olursunuz hemde evinize güzel görünen şık sandalyeler yapabilirsiniz.Sizlerinde kendi elleriyle hazırladığı bir eşyası olsun. İnanın kendinizi daha mutlu hissede bilirsiniz.

pet-sise-abajur

pet-sise-bank

pet-sise-cop-kovasi

pet-sise-ip-sarma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.