SÜNGER TOPUZ TOKASI İLE FARKLI SAÇ MODELLERİ YAPIMI

Paylaş

Sünger topuz tokası ile farklı saç modelleri yapımı

Genelikle sünger topuz modelleri veya örgü modelleri kız çocukları için yapılmaktadır. Dilerseniz sizlerde saçınızın daha derli toplu gözükmesi için bu modelleri deneyebilirsiniz. Her kadın güzel gözükmek ister. Örneğin sabah kızınızı okula yoluyorsunuz. Ancak derli toplu güzelce gitmesini istiyorsunuz.

İşte bu güzel modelleri deneyerek kızınızı daha hoş bir görüntüye sahip edebilirsiniz.Topuz tokası bir çok tokacıda rahatça bulabilirsiniz. Oldukça ucuzdur.

Benim yiğenimde bu toklardan aldı her gün farklı modelde saçlarını yapmaktadır.Eğer daha renkli hale getirmek isterseniz renkli tokalardan da satın alabilirsiniz.Yaz ayları geldiğinde saçlarımızı çok salmak istemeyiz yazın sıcağında çok terledigimiz çin uzun saçlar bazen zorluk yaşatabilir. Aynı şekilde kış aylarında salık saçlar havanın kirli olması nedeniyle fazlasınca yıpranmaktadır. İşte sizlerde bu lastikler sayesinde saçlarınızı rahatça koruyabilirsiniz.İster günlük saç modelleri yapınız.

İsterseniz düyün için saç modelleri bu size kalmıştır.Saçınıza farklı örgüler yaparakta topuzun etrafına sardırabilirsiniz. İnanınki gayet şık oluyor. Hem iş kadınları hemde kız çocukları için uygun bir tokadır

topuz-sungeri-topuz-yapimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.