TIĞ İLE ÖRÜLEN YELEK MODELİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Bu günkü yazımda sizler için tığ ile kolay örülen yelek modelini anlatacağım. Bu yelek modeli yapıldığında çok şık bir model olamakatdır. Sizlerde kış boyunca evlerinizde çok farklı örgü modelleri yapabilirsiniz. Bu modellerin arasına tığ ile yapılan yelek modelini de ekleyebilirsiniz. Gömleklerinizin üzerine giyebileceğiniz çok şık bir modeldir.Bu model kış sezonuna damga vuracak bir modeldir.

Üzerinize giydiğinizde tüm ilgiyi kendinize çekebilirsiniz. Arkadaşlarınız tarafından da çok begenilecek bir model olabilir. Bu yelek modelini çok kısa sürede örebilirsiniz. İster renkli iplerle dilerseniz sade renk ip lede yapabilirsiniz. Evinizde canınız sıkılması diye çok hoş bere veya atkı modelleri yapabilirsiniz. Gülük hayatınızda kullana bileceğiniz bir çok kıyafeti kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Örgü işleri yaparak bir çok bayan evine katkıda bulunmaktadır. Sizlerde örgü yapmayı vidyolar sayesinde evinizde öğrenebilirsiniz.İsterseniz firketeyle de güzel yelek modelleri yapabilirsiniz. Bu modeli bende anneme yaptırmak istiyorum. Şimdi sizler için bir anlatım vidyosu paylaşacağım. Sizlerde bu vidyoları izleyerek çok hoş örgüler yapabilirsiniz.

tig-ile-orulen-yelek-modeli-nasil-yapilir

tig-ile-orulen-yelek-modeli-nasil-yapilir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.