TIĞ İŞİ KOLAY ÖRGÜ MODELİ

Paylaş

Tığ işi örgü örneği

Kolay örgü modellerini daha önce de çoğu kez anlatımlı olarak paylaşmıştık. Bu güzel çalışma Anne işleri kanalında yer alıyordu ve çok beğendim öğrenmek istedim. Tığ işi kolay örgü yapımını anlatan güzel bir çalışma.

Anlatımlı çalışmayı seveceksiniz. Öğretici tığ işi şık örgü modeli çalışmasını kısa sürede modeli kavrayarak yapmaya başlayacaksınız. Yeni örgüye başlayanlara da önerdiğim harika bir çalışma.

Tığ işi örgü örneğini öğrendikten sonra çok güzel lif modelleri yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde örgü kazak modeli veya çok estetik şal örnekleri de yapabileceğinizi de söylemek isterim.

Detayları videoda yer alan örgü çalışmasında öğretici yanlar var. Yeni örgüye başlayan hanımlara mutlaka önermeniz ve paylaşmanızı istediğim bir çalışma olduğunu söylemek isterim.

tig-isinden-kolay-orgu

Tığ işi kolay örgü yapımını öğrenmek isteyenlere önerdiğim bu güzel çalışma da takıldığınız bir yer olursa yorum kısmından yazabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı seveceğinizi söylemeliyim hanımlar.

Kolay bir çalışma ve izledikten sonra eksiklerinizin de olduğunu hissedeceksiniz. Şayet ben izledikten sonra öyle bir duyguya kapıldım. Bildiğim bir şey. Ama yine de öğreneceğimiz çok şey var hanımlar.

Bu güzel çalışmayı öğrenerek çok güzel örgü şal modelleri yapabilirsiniz. Örgü örtü modelleri yapabilir veya değişik örnekler ortaya çıkarabilirsiniz hanımlar. Güzel bir çalışma ve anlatımı sayesinde kolayca modeli kavrayacaksınız. Önerdiğim bir örgü işi.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.