TIĞ İŞİ KOLYE YAPIMI

Paylaş

Tığ işi renkli kolye yapımı

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi de takılardır. Çeşit çeşit farklı takılar ile tamamlanan kıyafetler şık görünmenizi sağlamaktadır.

Özellikle yaz aylarına yakışan renkli takılar ile kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için ise kendiniz evinizde tığ ile çeşit çeşit takılar yapabilirsiniz.

Tığ ile yapılan rengarenk kolyeler son yıllarda oldukça moda. Özellikle el emeği olması ve istenilen her farklı renkte yapılabilmesi kolyelerin daha da güzel olmasını sağlıyor.

Tığ işi yapmayı bilen kişiler bu kolyeler rahatlıkla yapabilirler. Bu kolyeler için renkli oya ipleri kullanabilirsiniz. İstediğiniz renkler ile internet üzerinden bulacağınız farklı modelleri yapabilirsiniz.

Bugün sizler için farklı tığ işi kolye modelleri göstereceğiz. Kısa sürede yapabileceğiniz bu modeller üzerine boncuklar, pullar ve değişik kolye aksesuarları ekleyerek daha da şık bir hale getirebilirsiniz.

Bu kolyeleri özellikle deri ipler ile tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında renkli şifon kumaşların üzerine de bu kolyeleri ekleyerek güzel bir tasarım yapabilirsiniz.

Aslında burada tasarım tamamen size ait ve elinizdeki malzemelere bağlı diyebiliriz. Yapacağınız renk renk kolyeleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye edebilir ve hatta bu kolyeleri satarak para dahi kazanabilirsiniz.

Tığ işi renkli kolyeleri yapmak için basit tığ işi tekniklerini bilmeniz yeterlidir. İnternet üzerinden farklı modeller bularak sevdiğiniz renkler ile kolyelerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanında kolyelerinizi tığ işi bileklikler ve küpeler ile de tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde güzel bir takı tasarımınız olacaktır.

kaynak:https://tr.pinterest.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.