TOK TUTAN ÇAY TARİFİ

Paylaş

Tok tutan çay tarifi

Kilo sorunu hem erkeklerde hem de kadınlarda en önemli konulardan birisidir. Kilomuzu düşürmek için çeşitli yollar deneriz. Rejimler uygularız, diyetler deneriz. Ancak verdiğimiz kiloları hızlı bir şekilde de geri alırız. İşte bu formülünü vereceğimiz çay ile iştahınızı keseceksiniz ve verdiğiniz kiloları geri almak için acıkmayacaksınız.

Tok tutan bu çayın içinde besleyici bir çok malzeme bulunmaktadır. Hatta vücudunuzdaki tüm ödemi atacak özelliklere de sahiptir. Aşağıdaki malzemeleri hazır ettikten sonra 1-2 dakika kaynatmanız ve ardından 5-6 dakika sonra demlendirerek çayımızı hazır hale getirebiliyoruz.

Tok Tutan Çayımızın Malzemeleri :

– 2 fincan suyu kaynatın.
– 5 top karabiber.
– yarım tarçın.
– 1 adet rendelenmiş elma.
– 5 adet karanfil.

Tüm bu karışımı hazırladıktan sonra, 1-2 dakika kaynatmamız yeterli olacaktır. Ardından çayımızın formülü hazır olmuş olur. Daha sonra istediğiniz zaman demleyerek, çayımızı tüketebiliriz. Öğün öncesi bu çayı tükettiğinizde iştahınız azalacak, yemek yemek istemeyeceksiniz. Yeseniz bile çok az yiyeceksiniz. Özellikle rejim yapanların kullanması gereken önemli bir formüldür. Bu çay ile günlük yeme ihtiyacınızı en aza indirmiş olacaksınız.

buzlu-cay-tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.