VİDEOLU ANLATIMLI PİRİNÇ ÖRNEĞİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Sizlere bu gün pirinç örneğinin videolu anlatımını paylaşmak istedim. Evlerinizde rahatlıkla intternet üzerinden bir çok örgü modelini izleyerek yapabilirsiniz. Pirinç örneği bayanlar tarafından en çok begenilen örnek modelidir. Bu örnek modeliyle çok hoş hırka modelleri yada bere modelleri yapabilirsiniz. Kış ayları geldi ve havalar aşırı soğumaya başladı.

Bu soğuk havalarda ısınacak olduğunuz kıyafetlerinizi kendiniz örebilirsiniz.Bebek örgü modelerini yapmayı seviyor iseniz pirinç örgü modeli bebek hırkalarında ve elbise modellerinde çok şık durmaktadır. El işi yapmayı seven bayanlara bu modeli önermekteyiz. Yapılışı oldukça kolay  bir örnektir. Örgü yapmaya başladığınızda çok kısa süre içerisinde örgünüzü bitirebilirsiniz.

Dışarıdan hazır bebek kıyafetleri almak yerine evinizde kendiniz için yada bebeğiniz için şık örgü modelleri yapabilirsiniz. Daha önceki paylaşımlarımızda sizler için ebruli bebek battaniyesini paylaştık. Çiçekli berede çok şık modeller arasında yer almaktadır. Sitemizde el işleri bölümünde bir birinden güzel farklı örnekleri rahatlıkla bulabilirsiniz.Pirinç örneği ile isterseniz çok şık fularlar  yada boyun atkıları yapabilirsiniz. Kış sezonun yeni modası haline gelen fularları rahatlıkla örebilirsiniz.

videolu-anlatimli-pirinc-ornegi-nasil-yapilir

Pirinc-Orgusu-Erkek-Atki-Ornegi-c47d8

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.