VİDEOLU RENDE MODELİ ÖRGÜ ANLATIMI

Paylaş

Rendeli örgü modeli en sevdiğim örgülerden bir tanesidir. Siz sevgili okurlarım için bu farklı modeli sizlerle paylaşmak istedim. Rendeli örgü modelinden neler yapılır öncelikle bu konuya değinmek isterim. Çok farklı kazak modellerini örebilirsiniz.Kış ayları geldiğinde malum soğuk havalarda çok gezemeyiz. İşte evde oturduğunuz durumlarda bir çok örgü modelini yapabilirsiniz.

Rende örgü modeli ile atkı modelleri örebilirsiniz. Sevdikleriniz için çok hoş kazaklar hırkalar yapabilirsiniz. Bu modeli sizler için videolu olarak paylaşacağım. Sizlerde videoyu izleyerek evinizde rahatlıkla tüm örgülerinizi yapabilirsiniz.Bu örgü modelin de şiş kullanarak yapmanız gereklidir. İki farklı renkli iple  harika modeler yapabilirsiniz. İsterseniz yeni doğacak bebeğiniz için çok sevimli bebek battaniyeleri yapabilirsiniz.

Bu örneğin yapılışı çok kolay ve şıktır. Videoyu izlediğinizde sizlerde anlayacaksınız. Sitemde yer alan diğer örgü modellerinede bir göz atabilirsiniz. Kendiniz için uygun farklı modeller bulabilirsiniz.2016 yılında moda olan bir çok örgü modeline el işleri bölümüzde görebilirsiniz.Rende modeli ile çocuklarınız için farklı renklerde atkı modelleri yapabilirsiniz.Tığ işi örgüleri zevkle yapan bayanlar bu örneğide severek yapacaklardır.

videolu-rende-modeli-orgu-anlatimi

indir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.