Yasal Uyarı

Kullanım Şartları :

TozBook.com‘u kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız

TozBook.com, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen bir portaldır .

TozBook.com, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaylı veya dolaysız zararlardan sorumlu değildir.

TozBook.com, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı yada kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

TozBook.com, üzerindeki tüm resimler anonim paylaşımlardan alıntıdır. Üzerinde web adresi yazan resimler, resim sahibinden izin alınarak veya serbest kullanım hakkından yararlanılarak içeriklerde kullanılmaktadır.

TozBook.com, üzerindeki içerikler kaynak sitelerden faydalanılarak tamamen farklı bir şablon ve içerikle yenilenerek kullanıcılara sunulmaktadır. Sitemizdeki içerikler hiçbir şekilde herhangi bir sitedeki içerikle aynı değildir.

TozBook.com, kullanıcılarına ücretsiz bilgi akışı sağlar. Tüm makaleler tanıtım amaçlı olup, yine tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

TozBook.com ‘da kullanılan herhangi bir içeriğin kopya, benzerlik, kaynaksız alıntı, asıl veya sahipli olduğunu düşünen kişiler sitemizin İLETİŞİM kısmından bizimle temasa geçebilirler.

TozBook.com, benzer hizmetler sunan kaynak sitelerin içeriklerinden yararlanır. Yararlanmadan önce iletişime geçer ve gerekli izinler sağlanır. Ancak birebir kopya yapmaz, aynı bilgileri alıp kullanmaz, farklılaştırır, özgünleştirir, tamamen değiştirip kullanıcıların önüne getirir. Benzer sitelerdeki içerikler birebir ve herhangi bir değişiklik yapılmaksızın kullanıldığında ise alıntı veya kaynak belirtilerek içerikler yayınlanır.

TELİF HAKKI :

Kurumların ve Şahısların; isim, telif, patent hakkı veya firmayı rencide edici yorumlar bulunduğunu belirttiği linkler için, şikayetçi kurum veya şahısların, mailinin tarafımıza ulaşmasından sonra en kısa sürede kaldırılacaktır.

TozBook.com‘da yayınlanan tüm ürün, katalog resimler ve marka logoları marka sahiplerine aittir… Şikayet ve bizimle iletişime geçmek için lütfen iletişim bölümünü kullanınız Buraya Tıklayarak iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz..

Kullanıcılar :

Sitemizde yayınlanan bazı yazılar alıntı olabilir. Bu gibi durumlarda içerik sahiplerinden izin alınır ve içeriklerin sonuna kaynak olarak alınan site bilgileri yazılır. Fakat yazılarımızın çoğunluğu İnternet üzerinden derlenerek hazırlanmaktadır.

Paylaşım :

Sitemizde yayınlanan içerikleri kaynak adresi hedef link göstermeden kullanmak yasaktır. İçeriklerimizi kaynak göstermek şartı ile her web site sahibi kullanabilir. Ancak paylaşım yapmak isteyenler 1 kereye mahsus İLETİŞİM bölümünden bize bilgi vermeleri rica olunur.

Bilgi :  Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra, ilgili olan içerik 3 gün içinde siteden kaldırılır. Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz.

Google Adsense Program Politikaları :

Google reklamlarını gösteren siteler aşağıdakileri içeremez:
* Şiddet içeriği, ırk ayrımcılığı veya herhangi bir bireye, gruba veya organizasyona karşı şiddet içeren bir tutumda olma
* Pornografi, yetişkin veya olgun içerik
* Bilgisayar/yazılım korsanlığıyla ilgili içerik * Yasadışı -lar ve – üretim cihazları * Küfür ve aşırı kaba bir dil kullanımı * Kumar veya kumarhane ile alakalı içerik
* Reklamların veya tekliflerin tıklanması, arama yapılması, web sitelerinde gezinilmesi veya e-posta okunması için kullanıcılara ödeme yapılan programlarla ilgili içerik
* Web sayfalarının içeriğinde ya da kodunda çok fazla kullanılan, tekrar eden veya alakasız anahtar kelimeler.
* Sitenin arama motoru sıralamasını, örneğin sitenizin Sayfa Sıralamasını yükseltmek için yanıltıcı veya aldatıcı içerik ya da tasarım.
* Silahların ve silah mühimmatının satışı veya tanıtımı (örneğin, tüfekler, dövüş bıçakları, bayıltıcı silahlar)
* Bira ya da sert alkollü içeceklerin satışı veya tanıtımı
* Tütün ya da tütün ürünlerinin satışı veya tanıtımı
* Reçeteyle satılan -ların satışı veya tanıtımı
* Özel tasarım ya da ticari marka değeri taşıyan ürünlerin kopyalarının ya da taklitlerinin satışı veya tanıtımı
* Dönem ödevlerinin veya öğrenci makalelerinin satışı veya tanıtımı
* Yasadışı olan, yasadışı faaliyetleri tanıtan veya başkalarının yasal haklarını ihlal eden diğer her türlü içerik

TozBook.Com Google Adsense program politikalarını kabul ettiği için yukarıda bahsi geçen konuları ve uygulamaları içermez.