YAZLIK ÖRGÜ BLUZ MODELLERİ

Paylaş

Yazlık örgü bluz

Örgü kıyafetler, kışında yazında vazgeçilmez  paçalarımızdan birisi oldu. Kışın kullanılan çeşit çeşit örgü kıyafetler bizi soğuktan korurken şık görünmemizi de sağlamaktadır. Yazın kullanılan örgü kıyafetler ise yazsın sıcak günlerinde serinlememize yardımcı olur ve farklı desenleri ile oldukça şık görünürler.

Örgülerde kullanılan ip çeşitliliğinin farklı olması aslında örgünün yazında rahatlıkla kullanılabilmesini sağlamaktadır. Yazlık örgü bluz yaparken kullanılan ince ve hafif ipler hem sizi rahatsız etmez hem de şık bir görüntü oluştururlar.

Yazlık örgü bluz modellerine baktığımızda aslında öyle kışlık örgüler gibi kalın iplerden ve çok işlemeli modellerden oluşmadığını görmekteyiz. Daha çok tığ ile yapılan zincir ve trabzanların bir arada kullanıldığı daha basit modellerdir. Ama modeller bir araya gelince oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Yazlık örgü bluzları yazın sıcak günlerinde rahatlıkla bir atlet üzerine giyerek kullanabilirsiniz. İsterseniz bikini veya mayo üzerine sadece bu bluzları giyerek de kullanabilirsiniz. Bu sene oldukça fazla moda olan büstiyerleri siz kendiniz örgülerden yaparak oldukça farklı ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yazlık örgü bluz modellerinin yapımı sizi korkutmasın oldukça kolaydır. Daha çok tığ ile yapılan bu modellerde önemli olan görselliği sağlayan örgü içerisindeki modelleri doğru bir şekilde yapmaktır. Bunun içinde size verilen modeli iyi incelemeniz gerekir.

Kimi bluzlarda küçük küçük örülen motifler bir araya getirilerek yapılırken kimi bluzlarda bir bütün halinde yapılarak bitirilmektedir. Bu detaylara dikkat ederek örgüye başlarsanız güzel bir iş ortaya çıkartabilirsiniz.

Yazlık örgü bluz modelleri ile ilgili sizlere birkaç model gösterelim.

kaynak:https://www.elsanatlarivehobi.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.