YOĞURT KÜRÜ İLE GÖBEK YAĞLARINDAN KURTULMAK

Paylaş

Yoğurt kürü ile göbek yağlarından kurtulmak!

Göbek yağları bir çok hastalığın başlangıcı demektir. Bir çok insan ne yaparsa yapsın göbek yağların bir türlü kurtulamadığından şikayetçidir. Bir çok insan defalarca diyetler yapmasına rağmen göbeğinde oluşan yağlardan bir türlü kurtulmaz.

Ancak yoğurduk göbek eritmede ne kadar faydalı olduğu bir çok insan tarafından bilinmektedir.Göbekte oluşan yağlar kalp krizi riskini ve yanı sıra bir çok hastalığa adeta davetiye çıkartmaktadır.Giydiğiniz kıyafetler bile üzerine artık olmaya başlar.

Gobek-eriten-yogurt-limon-kuru..-Oncelikle-bir-anlasma-yapalim-sizlerle.-Oyle-2-gun-yeyip-faydasi-ol

Bir çok kadın davetlere giderken göbeğimi nasıl gizlesem diye kara kara düşünür.Artık  göbeğinizden çok kısa süre içerisinde kurtulmanız mümkündür. Daha düz bir karna sahip olmak artık hayal değil.Evinizde hazırlayacak olduğunuz yoğurt kürü sayesinde kısa zaman içerisinde fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Yoğurt kürü için gerekli malzemeler

-beş kaşık  yağsız yoğurt

-bir tatlı kaşığı acı pul biber

-yarım limon

 

Bu malzemelerin hepsini bir kasenin içerisine alınız. Karıştırdıktan sonra bu yoğurt kürünü gece yatmadan önce aç karna yiyiniz.Bu işlemi bir hafta botunca tekrarlayınız. Bir hafta ara verip tekrar  limonlu yoğurt kürünü devam ettirebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde daha güzel bir karına sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.