YUMURTA DİYETİ NASIL YAPILIR

Paylaş

Yumurta diyetiyle birlikte çok hızlı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olabilir. Tabiyki umurta diyetini yaparken yine sağlıklı yaşam için spor yapmanız gereklidir. Yumurta gerçekten çok sağlıklı bir besindir. He gün düzenli olarak mutlaka haşlanmış yumurta tüketilmelidir.Zayıflamanın elbet bir çok yolu bulunmaktadır. Ancak sağlıklı ve kalıcı kilo vermek daha önemlidir.

Yumurtayı tüm doktorlara ve diyetisyenler tavsiye etmektedir. Anacak yumurtda diyetini yaparken fitnnıs ve ayrobik sporlarını yapmayı ihmal etmeyiniz.Yumurta diyeti nasıl yapılır sizler için tozbook sitemizde paylaşmaktayız.Şimdi sizlere nasıl diyet yapmalısınız onu anlatacagım.Sabah uyandınız iki adt yumurta haşlaması ve bir incan yeşil çay içmektir. Öglen lahana çorbası ve bir adet yumurta haşlaması yenilmelidir.

yumurta-diyeti-nasil-yapilmali

Akşam ise bol yeşilikli bir salata iki adet haşlanmış yumurtayla birlikte yenmelidir. Diyetinizi bu şekilde bir hafta boyunca devam ettiriniz. Ara ögünlerinizde de yoğurt yemeyi ihmal etmeyiniz. Yoğur tüketmek göbek yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olucaktır. Hızlı ve kalıcı kilo vermek isteyenler bu diyeti rahatlıkla deneyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.