YÜZÜ BEYAZLATICI DOĞAL MASKE

Paylaş

Sağlığımız her zaman her şeyden önce gelir ve en çok değer verdiğimiz durumlardır. Bu makalemizde muhteşem bir yüz parlatıcı maske yapımına değineceğiz. Doğal maske formülü sayesinde yüz parlatıcı bu tılsımlı bilgiler sayesinde sizde doğal ve sağlıklı maske yaparak sağlıklı ve parlak bir yüze sahip olabileceksiniz. Yapımı son derece kolay olan bu tarif ile gittiğiniz altın günlerinde veya misafirliklerde fark edileceksiniz. Sadece bayanların değil, erkeklerin de uygulayabileceği son derece sağlıklı bir formüldür. Tüm takipçilerimize tavsiye ederiz.
İster bronzluktan bir an önce kurtulmak isteyenlerden isterseniz de doğal renginizde değişiklik yapmak isteyenlerden olun. Yüzü beyazlatan maske tariimiz hepiniz için. Evlerinizde bulunan besinlerden yararlanarak yüz renginizi bir iki ton kadar açmanız mümkün.
İşte yüz beyazlatan maske tarifi;

Yüzü Beyazlatan Maske İçin Gereken Malzemeler;
 1/ çay bardağı Süt
 1 yemek kaşığı Pirinç unu
Hazırlanışı: Derin bir kabın içerisine prinç tozunu dökerek üzerine sütü azar azar ilave ediniz.Ardından koyu bir kıvam alana dek 5 dakika boyunca sürekli karıştırınız. Macun kıvamını alan karışımınızı önceden tamizlenmiş olan cildinize yedirerek uygulayınız.
30 dakika boyunca bekletiğiniz maskanizi bol su ile yıkadıktan sonra kurulayınız. Bu işlemi haftada 3 kez düzenli olarak yaptığınızda 1-2 hafta sonra yüz renginizin beyazladığını görebilirsiniz.

Gozenekleri-sıkılastirici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.