ZAYIFLAMA ÇAYI VE TARİFİ

Paylaş

Zayıflama çayı ve tarifi

En büyük sorunlardan birisi olan fazla kilolar için değişik yollar veya formüller deneriz. Bazen faydalı olur. Bazen ise zor verdiğimiz kiloları çok hızlı bir şekilde geri alabiliyoruz. Tarifini vereceğimiz bu zayıflama çayı sayesinde tokluk hissiniz yükselecek ve sağlıklı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Kilo vermek için öncelikle yağ yakmak, bağırsaklarımızı çalıştırmak ve tatlı gibi krizleri önlememiz gerekmekte… Zayıflama çayımızın en büyük özelliklerinden birisi olan, tokluk hissini arttırma sayesinde keyifli bir süreç içinde rahatça kilo verebileceğinizi görebileceksiniz.

Öncelikle ; bu zayıflama çayımızı taze bir şekilde hazırlayıp tüketmemiz gerekiyor. Aynı zamanda hazırlamış olduğunuz bu çayı, yanınızda her yere götürebilirsiniz. Okula, iş yerine, dışarıya, komşuya, geziye, sokağa, yürüyüşe ve aklınıza gelebilecek her yere…

Malzemelerimizi söyleyecek olursak ;

– 1 adet elma.
– 1 adet limon.
– 1 tatlı kaşığı karanfil.
– 1 tatlı kaşığı tane karabiber.
– 1 tatlı kaşığı kuru nane.
– 1 tatlı kaşığı toz zencefil.
– 1 tatlı kaşığı yeşil çay.
– 1 adet çubuk tarçın.
– 1,5 litre sıcak su.

Tüm bu malzemelerimizi hazır ettikten sonra, yapılışına geçebiliriz. Öncelikle bu zayıflama çayımız kaynatılıp hemen tüketilmeyen bir formüle sahip. Bunun için öncelikle malzemeleri hazırlayıp, bekletip demlenerek yapıldığı için geceden hazırlayıp ertesi sabahı beklememiz gerekiyor.

Limon ve elmayı yıkayıp, kabuklarıyla birlikte dilimlere ayırın. Derin bir kap veya tencereye tüm malzemelerimizi alıyoruz. 1.5 litre sıcak suya ekleyip kapağımızı kapatıyoruz. Bu karışımımız sabaha kadar beklemeli…

Bu zayıflama çayı tarifimizde yer alan tüm malzemeleri kolaylıkla aktarlardan bulabilirsiniz. Eksiksiz bir şekilde tarifi hazırlamaya çalışın. Mutlaka ama mutlaka tane karabiber kullanmayı ihmal etmeyin. Toz karabiber çayı acılaştırabilir. Limon yerine alternatif olarak mandalina veya portakal ile greyfurt da kullanabilirsiniz.

Bu özel formül sayesinde kısa sürede tokluk hissinizin arttığını ve hızlı bir şekilde kilo verdiğinizi de görebileceksiniz.

ender-saraç-zayıflama-çayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.