LİF MODELLERİ

Paylaş

Farklı lif modelleri

Bugün sizler için bir birinden farklı lif modellerini sunuyoruz. Çeyiz hazırlığı yapan veya lif yapıp satan bayanlar mutlaka bu modellerimize göz atın.

Çeyizlerin vazgeçilmez parçaları liflerdir. Farklı modellerde çeşit çeşit yapılan lifler hediyelik olarak verilebilecek en iyi çeyiz parçalarıdır. Yeni evlenecek olan bayanlar çeyiz hazırlıklarını yaparken farklı lif modellerini bulup bunları yaparak çeyizlerine eklemek isterler.

Birbirinden farklı renklerdeki bu lifler oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkartmakta. Özellikle farklı renklerin bir araya getirilmesi ile rengarenk göze hitap eden modeller ortaya çıkmakta.

Liflerin yapımında daha çok tığ kullanıldığı için aslında yapımı basittir. Kendi çeyizi için hazırlık yapmak isteyenler bu lif modellerini internet üzerinden takip ederek öğrenebilecekleri gibi yakınlarından da yardım alabilirler.

Örgü yapmayı seven bu konuda yeteneği olan kişilerden lif modellerini çıkartmak konusunda yardım alabilirsiniz. Bu şekilde zaman içerisinde bütün işleme tekniklerini öğrenerek farklı modellerini kendiniz yapabilirsiniz.

Tığ işi yaparak para kazanan bayanlarda sizlere sunduğumuz bu farklı lif modellerini göz önünde bulundurarak çeşit çeşit lifler yapabilirsiniz. Özellikle takım halinde yapılacak olan lifler sizler için iyi bir satış ürünü olabilir.

Farklı lif modellerini sizlere sunacağımız aşağıdaki görselleri takip ederek istediğiniz lifin modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde sizlere yine çeşitli modeller sunacağız. Ayrıca sitemizde farklı lif modellerini bulabilir ve yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

kaynak:https://tr.pinterest.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.